Aktualności

środa, Styczeń 3, 2018
Bal karnawałowy dla dzieci

15.01.2018r. (poniedziałek) od wczesnych godzin rannych do godz. 12.00 w naszym przedszkolu będzie trwał BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI. prosimy rodziców o przygotowanie naszym pociechom strojów maskaradowych, które zapewnią im wspaniała zabawę. w trakcie zabawy odbędzie się II sesja zdjęciowa dla dzieci, robiona przez FOTOGAMĘ  z Lublina. 

poniedziałek, Grudzień 11, 2017
Warsztaty świąteczne z seniorami- grupa Żabki

Warsztaty świąteczne z seniorami   15 grudnia grupa Żabek gościć będzie w przedszkolu seniorów z Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Żorach. Podczas zajęć, dzieci wspólnie z zaproszonymi gośćmi wykonywać będą ozdoby świąteczne. Przygotowane dekoracje zakupić będzie można na kiermaszu przedszkolnym. Proszę aby dzieci w tym dniu przyniosły: – Jedną białą więcej »

środa, Grudzień 6, 2017
Spotkanie opłatkowe- grupa „Biedronki”

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe grup „Biedronki”, które odbędzie się 12.12.2017r. (wtorek) w świetlicy o godz. 13:00.  Z uwagi na to, że jasełka zostaną również  pokazane na Dzień Babci i Dziadka, prosimy, aby na grudniowe spotkanie przyszli tylko Rodzice. Serdecznie dziękujemy!

środa, Grudzień 6, 2017
Spotkanie opłatkowe- grupy „Misie” i „Żabki”

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe grup „Misie” i „Żabki”, które odbędzie się 13.12.2017r. (środa) w świetlicy o godz. 13:00.  Z uwagi na to, że jasełka zostaną również  pokazane na Dzień Babci i Dziadka, prosimy, aby na grudniowe spotkanie przyszli tylko Rodzice. Serdecznie dziękujemy!

niedziela, Listopad 26, 2017
Dzień Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia   W piątek 24 listopada świętowaliśmy w grupie Biedronek urodziny Pluszowego Misia. Jak na każdych urodzinach jest wiele pyszności tak i tutaj nie brakowało łakoci. Podczas zajęć dzieci poznały historię święta, które obchodzone jest od 2002 na całym świecie. „Biedronki” wykonywały pracę plastyczne związane tematycznie ze świętem. więcej »

środa, Listopad 8, 2017
Jesienne drzewo

Wyniki przedszkolnego konkursu „Jesienne drzewo” Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za aktywny udział w konkursie „Jesienne drzewo”. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa inwencji twórczej oraz zaangażowania, nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu z Państwa strony, jest więc nam tym bardziej  miło. Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było więcej »

niedziela, Listopad 5, 2017
Dzień Seniora

DZIEŃ SENIORA W PRZEDSZKOLU    27 października w naszym przedszkolu gościliśmy seniorów z Miejskiego Domu Pomocy Seniora z Żor. Grupa „Biedronek” przygotowała i przedstawiła program artystyczny z okazji Europejskiego Dnia Seniora. Dzieci wspólnie z gośćmi wykonywały jesienne stroiki oraz ozdoby z makaronu. Wspólna zabawa była okazją do integracji dzieci i więcej »

środa, Listopad 1, 2017
Pasowanie-Biedronki

Grupa „Biedronki” ma zaszczyt zaprosić swoich Rodziców na uroczystość pasowania, która odbędzie się 08.11.2017r. (środa) o godz. 13:00 na świetlicy. Serdecznie zapraszamy!  

środa, Listopad 1, 2017
Pasowanie

Grupa „Żabki” oraz grupa „Misie” mają zaszczyt zaprosić swoich Rodziców na uroczystość pasowania, która odbędzie się 07.11.2017r. o godz. 13:00 na świetlicy. Serdecznie zapraszamy!

niedziela, Październik 29, 2017
Podziekowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz Dzieciom za dary dla Seniorów z Żor.    

Copyrights © 2018 Publiczne Przedszkole w Nieborowicach
administracja