czwartek, Kwiecień 28th, 2016
Komunikat

UWAGA  RODZICE!!! 2 maja 2016r. (poniedziałek), za zgoda organu prowadzącego, Przedszkole będzie nieczynne ze względu na prace związane   z termomodernizacją przedszkola (wymiana stolarki okiennej   w sali zabaw „Biedronki”). W związku z powyższym prosimy także, aby w piątek 29.04.2016r. odebrać dzieci z przedszkola do godziny 15.00 z powodu montażu rusztowania.

wtorek, Kwiecień 19th, 2016
Kwiecień

KWIECIEŃ Miły kwiecień pachnie wiosną, Kwieci kwieciem łąki, Ciepłym wiatrem drzewa budzi I zieleni pąki. TYLKO NIC NIE MÓWCIE KROWIE -H.Szayerowa Nabiał – produkt smaczny, zdrowy. Dostajemy go od krowy. Tylko nic nie mówcie krowie! Jak się krowa o tym dowie, to się jej przewróci w głowie  i gotowa narozrabiać… więcej »

niedziela, Kwiecień 10th, 2016
Sznupek zwiedza przedszkole

W piątek, 08.04.16 r., nasze przedszkole odwiedzili policjanci dzielnicowi z Wilczy i Nieborowic, przyprowadzając ze sobą niezwykle sympatycznego psa Sznupka. Okazało się, że Sznupek to maskotka śląskiej policji. Nasze przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie poruszać się na drodze, a także zostały ostrzeżone przed obcymi ludźmi. Zapoznały się z kulisami pracy więcej »

Copyrights © 2018 Publiczne Przedszkole w Nieborowicach
administracja