wtorek, 29 listopada, 2016
Dzień Górnika

Z okazji Dnia Górnika bardzo proszę, aby dzieci z grupy „Biedronek” przyszły w piątek ubrane na czarno lub granatowo (nie odświętnie). Z góry dziękuję, Aleksandra Kolasa

sobota, 19 listopada, 2016
Dzień Dyni

28 października grupa Biedronki miała wspaniałych pomarańczowych gości- dynie! Porównywaliśmy ich wielkości, ustawiając je od największej do najmniejszej i odwrotnie, budowaliśmy z nich tor przeszkód, a także opisywaliśmy ich wygląd i dotyk. Na patyczkach przykleiliśmy sobowtóry naszych dyń i nakleiliśmy im wspaniałe, uśmiechnięte buźki. Na koniec delektowaliśmy się prażonymi pestkami więcej »

sobota, 19 listopada, 2016
Dzień Dyni

28 października w naszej grupie obchodziliśmy Święto Dyni. W tym dniu wszystkie Misie przyszły ubrane na pomarańczowo  przynosząc do przedszkola oczywiście.. dynie! Dzieci miały okazje zapoznać się z walorami dekoracyjnymi oraz smakowymi dyni.  Na zajęciach dzieci poznawały dynie z zewnątrz  i od środka. Brały udział w zabawach ruchowych z dynią w więcej »

poniedziałek, 14 listopada, 2016
Komunikat

KOMUNIKAT   Prosimy rodziców o uregulowanie u pani intendentki  należności za paczki mikołajkowe w kwocie 10 zł. Pozostała część całej wartości paczki (15 zł.) zostanie pokryta z Rady Rodziców.

poniedziałek, 14 listopada, 2016
Dzień Seniora

Dnia  17.11.2016r. (czwartek) o godz. 14.45 w świetlicy wiejskiej w Nieborowicach odbędzie się Dzień Seniora. Zapraszamy wszystkie dzieci z grupy starszaków („Żabki”) i średniaków  („Biedronki”) do wzięcia udziału w programie artystycznym przygotowanym na w/w  uroczystość.

niedziela, 6 listopada, 2016

Wyniki konkursu na najciekawiej i najzabawniej ozdobioną dynię:) Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za aktywny udział w konkursie na najciekawiej, najzabawniej ozdobioną dynię. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa inwencji twórczej oraz zaangażowania, nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu z Państwa strony, jest więc nam tym bardziej bardzo miło. więcej »