poniedziałek, 27 lutego, 2017
Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2017/2018 rozpocznie się po 15. marca. Szczegółowe terminy przebiegu rekrutacji zostaną ustalone przez organ prowadzący i podane do wiadomości w późniejszym terminie. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola można będzie odebrać u dyrektora placówki lub pobrać na stronie przedszkola.

niedziela, 26 lutego, 2017
Konkurs „Zimowe zabawy z rodzicami”

 Konkurs  „Zimowe zabawy z rodzicami”.   Dziękujemy serdecznie za wzięcie udziału w konkursie. Do dalszego, ogólnopolskiego  etapu konkursu zostały zakwalifikowane zdjęcia zatytułowane ,,Aniołek” oraz ,,Zaproszenie” autorstwa pani Wideł. Ogłoszenie wyników 13 marca 2017r. na stronie internetowej przedszkola – organizatora konkursu. Wystawa fotograficzna z nadesłanymi zdjęciami odbędzie się w Miejskim Przedszkolu  więcej »

czwartek, 9 lutego, 2017
Nasi sponsorzy

Bardzo dziękujemy Rodzicom: – Martyny Wolf– za zakup dywanu do sali „Misiów”, –Dawida i Ani Bardeli-za uszycie tipi, – Emilii Lebek– za zakup materiałów papierniczych, – Jadwigi Piotrowskiej– za zakup termometru, –Niny Harat– za zakup dywanu do sali „Biedronek”, –Karoliny Langer– za pomoce dydaktyczne, –Ani i Zuzi Grunwald– za artykuły więcej »

poniedziałek, 6 lutego, 2017
Spotkanie integracyjne

SPOTKANIE INTEGRACYJNE Dzieci z grupy „Biedronki” serdecznie zapraszają swoich Rodziców na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 11.02.2017 r. (sobota) o godz. 15:30 w świetlicy. Chętnych Rodziców prosimy o wpisanie się na listę w szatni. Serdecznie zapraszamy!

poniedziałek, 6 lutego, 2017
Konkurs fotograficzny

   KONKURS  fotograficzny  Publiczne Przedszkole w Nieborowicach zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt. ,,Zimowe zabawy z rodzicami”   Konkurs skierowany jest do dzieci, ich rodziców. Na fotografii powinno znaleźć się samo dziecko lub dziecko z rodziną. Każdy z uczestników może nadesłać maksymalnie 2 fotografie. Format nadesłanych fotografii: więcej »