piątek, 16 marca, 2018
Bezpieczny pies – Bezpieczne dziecko

22.03.2018r. (czwartek) w przedszkolu w ramach zajęć dydaktycznych odbędą się zajęcia edukacyjne „ Bezpieczny Pies – Bezpieczne dziecko” Koszt zajęcia – 10 zł od dziecka (prosimy wpłacać u Pani intendentki) Celem zajęcia z udziałem psa „Bezpieczny pies –Bezpieczne Dziecko” jest uświadomienie dzieciom, już od najmłodszych lat jak być mądrym i odpowiedzialnym właścicielem więcej »

sobota, 3 marca, 2018
WIELKANOCNE WARSZTATY Z SENIORAMI W GRUPIE BIEDRONEK

PO RAZ KOLEJNY, TYM RAZEM W GRUPIE BIEDRONEK, DNIA 13.03.2018  GOŚCIĆ BĘDZIEMY SENIORÓW Z MIEJSKIEGO DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ Z ŻOR. DZIECI  POD BACZNYM OKIEM NAUCZYCIELI PRZYGOTUJĄ PROGRAM ARTYSTYCZNY DLA GOŚCI, POZNAJĄC JEDNOCZEŚNIE TRADYCJE  I ZWYCZAJE WIELKANOCNE. PODCZAS WSPÓLNYCH ZAJĘĆ PRZYGOTOWANE ZOSTANĄ OZDOBY WIELKANOCNE, KTÓRE MOŻNA BĘDZIE NABYĆ NA KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM.

sobota, 3 marca, 2018
Akcja charytatywna „SŁODKOŚCI DLA GOŚCI”

13 MARCA w Publicznym Przedszkolu w Nieborowicach  zorganizowane zostaną warsztaty świąteczne z seniorami z Miejskiego Domu Pomocy Społecznej z Żor. Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, organizowana jest na placówce akcja charytatywna na rzecz seniorów. Bardzo prosimy o słodkości dla dziadków, którzy jak nasze dzieci również bardzo lubią słodycze;) Mile widziane więcej »