środa, Styczeń 3rd, 2018
Bal karnawałowy dla dzieci

15.01.2018r. (poniedziałek) od wczesnych godzin rannych do godz. 12.00 w naszym przedszkolu będzie trwał BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI. prosimy rodziców o przygotowanie naszym pociechom strojów maskaradowych, które zapewnią im wspaniała zabawę. w trakcie zabawy odbędzie się II sesja zdjęciowa dla dzieci, robiona przez FOTOGAMĘ  z Lublina. 

środa, Grudzień 6th, 2017
Spotkanie opłatkowe- grupy „Misie” i „Żabki”

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe grup „Misie” i „Żabki”, które odbędzie się 13.12.2017r. (środa) w świetlicy o godz. 13:00.  Z uwagi na to, że jasełka zostaną również  pokazane na Dzień Babci i Dziadka, prosimy, aby na grudniowe spotkanie przyszli tylko Rodzice. Serdecznie dziękujemy!

środa, Listopad 8th, 2017
Jesienne drzewo

Wyniki przedszkolnego konkursu „Jesienne drzewo” Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za aktywny udział w konkursie „Jesienne drzewo”. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa inwencji twórczej oraz zaangażowania, nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu z Państwa strony, jest więc nam tym bardziej  miło. Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było więcej »

środa, Listopad 1st, 2017
Pasowanie

Grupa „Żabki” oraz grupa „Misie” mają zaszczyt zaprosić swoich Rodziców na uroczystość pasowania, która odbędzie się 07.11.2017r. o godz. 13:00 na świetlicy. Serdecznie zapraszamy!

poniedziałek, Październik 9th, 2017
Różaniec

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców wraz z dziećmi na różaniec, który będą prowadzić nasze Przedszkolaki 23.10.2017r. (poniedziałek) o godzinie 17.00. A oto zestaw piosenek, które będziemy z dzieciakami śpiewać:) Madonno, Czarna Madonno 1.Jest zakątek na tej ziemi, Gdzie powracać każdy chce, Gdzie króluje Jej Oblicze, Na Nim cięte rysy więcej »

poniedziałek, Wrzesień 25th, 2017
Europejski Dzień Seniora

EUROPEJSKI DZIEŃ SENIORA 20 październik 2017  W związku ze zbliżającym się Europejskim Dniem Seniora, obchodzonym 20 października, zwracamy się z gorącą prośbą o składanie darów dla seniorów z Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Żorach, których będziemy po raz kolejny gościć w naszym przedszkolu. Dzieci  przedstawią seniorom krótki program artystyczny oraz więcej »

Copyrights © 2018 Publiczne Przedszkole w Nieborowicach
administracja